سپتیک تانک بتنی

سپتیک تانک بتنی یکی از قدیمی ترین نوع سپتیک تانک ها می باشد که دارای پیشینه ی بسیاری است.

جنس این نوع سپتیک همان طور که از نام آن پیداست از بتن می باشد که جنس بتن مصرف شده در این نوع سپتیک از جنس بتن مسلح است، همچنین  سیمان تیپ ۵ ضد سولفات نیز در ساخت دیواره ی بیرونی آن به کار رفته است.
پوشش داخلی سپتیک بتن به صورت ایزوسیل و پوشش خارجی به صورت ایزوگام می باشد.قیمت سپتیک تانک بتنی

سپتیک بتنی به جهت برخورداری از تکنولوژی آسان به عنوان یکی از انواع سپتیک تانک های  ارزان قیمت و  مقرون به صرفه شناخته می شود که از نظر شکل و شمایل، همانند مخزنی است که توسط حداقل یک دیواره به ۲ قسمت تقسیم می شود.

در قسمت اول این مخازن، مواد و ذرات درشت ته نشین می گردد و در کف آن انباشته می گردد.

همچنین چربی ها و روغن های شناور بر نیز بر روی سطح تجمع یافته، سپس میکروارگانیسم های موجود در فاضلاب در شرایط بی هوازی، قسمتی از مواد آلاینده را تجزیه می کند که در این قسمت باعث می شود بار آلودگی فاضلاب کاهش یابد.

دیواره تعبیه شده در میان قسمت اول و دوم باعث می شود تا از ورود مواد ته نشین شده و چربی های شناور بخش اول به بخش دوم جلوگیری نموده تا در نهایت پساب از طریق یک لوله خروجی از سپتیک بتنی شده و  در انتها پساب خروجی وارد چاه جاذب می گردد.خرید سپتیک تانک بتنی

انواع سپتیک تانک بتنی شرکت کمال صنعت 

سپتیک بتنی به طور استوانه ای و مکعبی ساخته می شود که  به صورت درجا و آماده قابل تولید است.

سپتیک بتنی درجا

سپتیک بتنی درجا به سپتیکی گفته می شود که با مصالح بنایی  ساخته می شود.

آجر، سیمان تیپ 5 یعنی سیمان ضد سولفات و ایزوگام در این نوع مورد استفاده قرار میگیرند.

استفاده یا عدم استفاده از میلگرد بستگی به حجم سپتیک بتنی درجا دارد.

اگر حجم سپتیک مورد نیاز کمتر از 10 مترمکعب و بعضا 20 مترمکعب باشد قاعدتا با دیوارچینی آجری و ماله کشی سیمانی و نهایتا ایزوگام از داخل مخزن می توان یک دستگاه سپتیک بتنی درجا ساخت.

ولی چنانچه حجم مخزن مورد نیاز بیش از 20 مترمکعب باشد حتما می باید از طریق بستن قالب و میلگرد و سیمان تیپ 5 یعنی سیمان ضد سولفات و ایزوگام به ساخت سپتیک بتنی  ممارست ورزید.

سپتیک بتنی آماده 

سپتیک بتنی آماده یا پیش ساخته بصورت استوانه عمودی تولید می گردد. حجم مخازن پیش ساخته به دلیل بسیار سنگین بودن نهایتا تا 15 مترمکعب قابل تولید در کارخانه است.

قطر سپتیک بتنی پیش ساخته از 1 متر آغاز و تا 3 متر ادامه دارد. ارتفاع مدل پیش ساخته از 1.5 متر آغاز و تا نهایتا 5 متر ادامه خواهد داشت.فروش سپتیک تانک بتنی

قیمت سپتیک تانک بتنی

قیمت سپتیک تانک بتنی بر اساس اندازه و وزن مواد اولیه متغیر هست و با توجه به نواسانات ارز که هر روز قیمت آن عوض می شود قیمت ها متغیر هست جهت اطلاع از قیمت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

شرکت کمال صنعت ارائه دهنده انواع سپتیک های بتنی، پلی اتیلن و فایبر گلاس می باشد.

جهت مشاوره با کارشناسان ما با تلفن 88022859 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست