شرکت مهندسی کمال صنعت برای اولین بار در سال ۱۳۶۹ با هدف سالم سازی آب های زیرزمینی و محیط زیست سالم تاسیس و فعالیت خود را با عنوان مطالعه ، طراحی و ساخت انواع تصفیه خانه های آب و فاضلاب (به صورت پکیج های پیش ساخته ، اجرا درجا ) آغاز نمود . این شرکت با دور اندیشی مدیران و تلاش کارکنان خود و با گذشت ربع قرن سابقه گام های استواری در زمینه یاد شده برداشته و یکی از برند های شناخته شده در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد که بیش از هزاران پروژه بزرگ و کوچک را در سراسر میهن اسلامی و خارج از کشور به اجرا رسانده است .
0
پروژه ها انجام شده تصفیه فاضلاب
0
پروژه ها انجام شده تصفیه آب
0
پروژه ها سال ۹۸
code

بهینه سازی

شرکت کمال صنعت با بازدید از پروژه ها و ارائه پیشنهاد های لازم به شما، در بهینه سازی پروژه تان یاری میرساند.

phonelink

نصب پکیج های تصفیه آب و فاضلاب

تیم تخصصی نصب این شرکت با حضور در محل پروژه در جهت جایگذاری پکیج , اجرای لوله کشی ها , آب بندی های لازم در محل پروژه و تحویل نهایی پروژه به کارفرمای محترم اقدامات لازم را انجام می دهند.

color_lens

طراحی

کارشناسان این شرکت با بهره گیری از نرم افزار های تخصصی و با اتکا بر دانش و تجربه اقدام به طراحی صحیح و مهندسی پروژه مرتبط با آب و فاضلاب می نمایند.

cloud_upload

ترمیم و ارتقاء

شرکت کمال صنعت با ارائه خدمت ترمیم و ارتقاء پکیج های قدیمی تصفیه آب و فاضلاب، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، گامی در جهت هرچه کمتر شدن آسیب های محیط زیستی برداشته است.

people

مشاوره

شرکت کمال صنعت با کارشناسانی متخصص خدمات مشاوره به صورت تخصصی ارائه میدهد تا شما بتوانید بهترین گزینه را برای پروژه ی خود انتخاب کنید.

track_changes

خدمات پس از فروش

پشتیبانی از سیستم های ارائه شده و تامین و تعمیر قطعات یدکی، با شناسایی نیازهای فنی و اجرایی مشتریان خود در حوزه های فعالیت شرکت، مقدماتی فراهم آورده ایم تا عملکرد دستگاه ها و تجهیزات را در طول عمر آن ها تضمین نماید.

مشتریان ما

لطفا به این مطلب رای بدهید
فهرست